-40%


Спортивний костюм жіночий велюровий чорного кольору р.46-48 212346S
1 245 ₴
747 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212346_!361984_46-48
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий велюровий чорного кольору р.46-48 212346S
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 46-48 |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 53 см |
| Довжина виробу (см) | 47 см |
| Довжина рукава (см) | 64 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
| Напівобхват талії (см) | 34 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 58 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 78 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 107 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Склад | 80% поліамід, 18% еластан, 2% бавовна |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 747 ₴




