
Светр жіночий однотонний коричневого кольору р.OneSize 212405S
712 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212405_!362282_OneSize
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Светр жіночий однотонний коричневого кольору р.OneSize 212405S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 78 см |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 56 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 50% коттон, 30% поліестер, 20% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | В'язання |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 712 ₴




