-40%


Кардиган жіночий світло-бежевого кольору з принтом р.XL 212193S
890 ₴
534 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212193_!360945_XL
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кардиган жіночий світло-бежевого кольору з принтом р.XL 212193S
Країна виробник: Україна
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 69 см |
| Напівобхват грудей (см) | 57 см |
| Довжина виробу (см) | 112 см |
| Напівобхват талії (см) | 54 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид виробу | Кардиган |
| Застібка | Гудзики |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 50% віскоза, 30% котон, 20% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Акрил |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір | XL |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон піджаків і жакетів | Вільний блейзер |
- Ціна: 534 ₴




