Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна бежевого кольору р.54-56 212022S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 54-56 |
| Відповідає розміру | 50-52 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 101 см |
| Довжина рукава (см) | 68 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 45 см |
| Напівобхват стегон (см) | 51 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Рубчик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 324 ₴





