
Сарафан жіночий однотонний чорного кольору р.42-46 211992S
244 ₴
- Немає в наявності
- Код: 211992_!360070_42-46
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сарафан жіночий однотонний чорного кольору р.42-46 211992S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-46 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 45 см |
| Довжина виробу (см) | 86 см |
| Ширина по плечах (см) | 57 см |
| Напівобхват талії (см) | 43 см |
| Напівобхват стегон (см) | 57 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність кишень | Так |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 244 ₴




