-40%


Сукня жіноча бежевого кольору з принтом р.42-44 211961S
244 ₴
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 211961_!359969_42-44
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча бежевого кольору з принтом р.42-44 211961S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 50 см |
| Напівобхват грудей (см) | 39 см |
| Довжина виробу (см) | 99 см |
| Напівобхват талії (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон (см) | 47 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 146 ₴




