Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна чорного кольору р.42-44 211960S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 86 см |
| Довжина рукава (см) | 20 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 42 см |
| Напівобхват стегон (см) | 56 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 244 ₴





