Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піжама жіноча чорного кольору р.L 211370S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 54 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
| Ширина по плечах (см) | 42 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 54 см |
| Посадка (см) | 36 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 61 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 92 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 95% коттон, 5% спандекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Піжама |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 697 ₴





