-40%


Піжама чоловіча напівбатальна сірого кольору з принтом р.XL 211357S
1 425 ₴
855 ₴
- В наявності
- Код: 211357_!357197_XL
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піжама чоловіча напівбатальна сірого кольору з принтом р.XL 211357S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 52 |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 73 см |
| Довжина рукава (см) | 67 см |
| Ширина по плечах (см) | 46 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 39 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 59 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 74 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 102 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 60% котон, 40% поліамід |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 855 ₴



