-40%


Шльопанці чоловічі піна білого кольору р.44/45 181520S
389 ₴
233 ₴
- Готово до відправки
- Код: 181520_!231478_44/45
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці чоловічі піна білого кольору р.44/45 181520S
Країна виробник: Україна
Виробник: АВА
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 44/45 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина устілки (см) | 27 см |
| Повнота ноги (см) | 9,5 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АВА |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 233 ₴

