-40%


Халат жіночий напівбатальний темно-синього кольору з принтом р.56-58 211325S
784 ₴
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 211325_!356989_56-58
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Халат жіночий напівбатальний темно-синього кольору з принтом р.56-58 211325S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 56-58 |
| Відповідає розміру | 52-54 |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 113 см |
| Довжина рукава (см) | 23 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
| Напівобхват талії (см) | 57 см |
| Напівобхват стегон (см) | 62 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Халат |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір | 56-58 |
| Властивості тканини | Еластичність висока/ Стрейч |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 470 ₴




