-40%


Халат жіночий напівбатальний чорного кольору з принтом р.52-54 211320S
784 ₴
470 ₴
- В наявності
- Код: 211320_!356957_52-54
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Халат жіночий напівбатальний чорного кольору з принтом р.52-54 211320S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 52-54 |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 112 см |
| Довжина рукава (см) | 22 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
| Напівобхват стегон (см) | 57 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 470 ₴




