Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця жіноча джинсова синього кольору р.27 211090S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 27 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 54 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 98% котон, 2% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Спідниця |
| Тип спідниці | Пряма |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 30 |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
- Ціна: 454 ₴





