Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча кольору хакі р.M 211208S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 20 см |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Ширина по плечах (см) | 62 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | M |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 292 ₴





