
Футболка жіноча бордового кольору з принтом р.44-46 211161S
470 ₴
- Немає в наявності
- Код: 211161_!356141_44-46
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча бордового кольору з принтом р.44-46 211161S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44-46 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Довжина рукава (см) | 20 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
| Напівобхват талії (см) | 49 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Бордовий |
- Ціна: 470 ₴




