
Нічна сорочка жіноча напівбатальна білого кольору з принтом р.52 211280S
466 ₴
- Немає в наявності
- Код: 211280_!356694_52
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Нічна сорочка жіноча напівбатальна білого кольору з принтом р.52 211280S
Країна виробник: Україна
Виробник: 0
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 52 |
| Відповідає розміру | 52 |
| Напівобхват грудей (см) | 53 см |
| Довжина виробу (см) | 120 см |
| Довжина рукава (см) | 20 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 64 см |
| Напівобхват стегон (см) | 66 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Білий |
- Ціна: 466 ₴




