Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини чоловічі темно-синього кольору р.41 210946S
Країна виробник: Україна
| Розмір | 41 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Мокасини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 842 ₴





