Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі жіночі бежевого кольору Уцінка р.38 211096S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
Причина уцінки товару: трішки клею спереду.
Товар обміну та поверненню не підлягає.
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Довжина устілки (см) | 24,3 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підборів (см) | 5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Лофери |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 324 ₴






