
Костюм жіночий однотонний темно-сірого кольору р.42-46 211057S
485 ₴
- Немає в наявності
- Код: 211057_!355596_42-46
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний темно-сірого кольору р.42-46 211057S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-46 |
| Відповідає розміру | 40-42 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 40 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 38 см |
| Напівобхват талії (см) | 46 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 50 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 41 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Піджак |
| Низ | Спідниця |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 60% котон, 30% поліестер, 10% спандекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Костюмка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 485 ₴


