Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сандалі жіночі молочного кольору р.37 210987S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Розмір | 37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Сандалі |
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Штучний нубук |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Босоніжки; Сандалії |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 37 |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | Павлоград |
| Супінатор | Немає |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 647 ₴





