
Сукня-комбінезон із шортами жіноча чорного кольору р.M/L 211036S
567 ₴
- Немає в наявності
- Код: 211036_!355494_M/L
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня-комбінезон із шортами жіноча чорного кольору р.M/L 211036S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M/L |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 39 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Довжина рукава (см) | 18 см |
| Напівобхват талії (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність кишень | Ні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 60% коттон, 30% полиэстер, 10% спандекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M/L |
- Ціна: 567 ₴


