-40%


Джинси чоловічі однотонні чорного кольору р.36 210870S
1 157 ₴
694 ₴
- В наявності
- Код: 210870_!354662_36
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси чоловічі однотонні чорного кольору р.36 210870S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 36 |
| Відповідає розміру | 50 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 45 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 28 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 79 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 104 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Посадка | Середня посадка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 694 ₴



