
Спідниця жіноча джинсова темно-синього кольору р.48 210862S
890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210862_!354603_48
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця жіноча джинсова темно-синього кольору р.48 210862S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 50-52 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 47 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 55 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 78 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 98% котон, 2% эластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 48 |
- Ціна: 890 ₴




