Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси жіночі однотонні сірого кольору р.31 210769S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 31 |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 45 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 77 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 110 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Середня посадка |
| Склад | 98% коттон, 2% лайкра |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 31 |
- Ціна: 985 ₴





