-40%


Спортивний костюм жіночий графітового кольору 210213S
729 ₴
437 ₴
- В наявності
- Код: 210213_!351139_L
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий графітового кольору р.L 210213S
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 81 см |
| Напівобхват грудей (см) | 53 см |
| Довжина виробу (см) | 47 см |
| Напівобхват талії (см) | 37 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 47 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 96 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 123 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Капюшон | Без капюшона |
| Низ | Штани |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Графіт |
| Склад | 60% поліестер, 30% бавовна, 10% еластан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L |
- Ціна: 437 ₴




