Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси жіночі однотонні темно-синього кольору р.30 210558S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 30 |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 80 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 112 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Розмір | 30 |
- Ціна: 985 ₴





