Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси жіночі однотонні темно-синього кольору р.26 210507S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 26 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 43 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 80 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 108 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Посадка | Середня посадка |
| Склад | 98% коттон, 2% лайкра |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 26" |
- Ціна: 981 ₴





