Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси чоловічі чорного кольору р.42/43 199192S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 42/43 |
| Відповідає розміру | 40,5 |
| Довжина устілки (см) | 26 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Крокси |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шльопанці |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Розмір | 41/42 |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 470 ₴


