Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Капці кімнатні чоловічі чорного кольору р.48/49 210309S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 48/49 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина устілки (см) | 28,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 48/49 |
- Ціна: 479 ₴





