Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини жіночі білого кольору р.39 186732S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Відповідає розміру | 38 |
| Довжина устілки (см) | 24,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5,5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Мокасини |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Гумка |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 38 |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | Павлоград |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 550 ₴





