Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Балетки жіночі бузкового кольору р.36 210228S
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
Заміри знімаємо по устілці з однієї ростовки першої партії! Між партіями може бути різниця незначна, до 3 мм.
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Ортопедичні | Ні |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 269 ₴





