Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси жіночі однотонні коричневого кольору р.36 210311S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 36 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 72 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 102 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Посадка | Середня посадка |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Застібка | Молния; Пуговиці |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 36 |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 1 052 ₴





