
Футболка чоловіча батальна однотонна кольору хакі р.3XL 210130S
374 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210130_!350811_3XL
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка чоловіча батальна однотонна кольору хакі р.3XL 210130S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 3XL |
| Відповідає розміру | 52 |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 73 см |
| Довжина рукава (см) | 20 см |
| Ширина по плечах (см) | 49 см |
| Напівобхват талії (см) | 54 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Склад | 50% коттон, 45% полиэстер, 5% эластан |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 3XL |
- Ціна: 374 ₴



