Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка чоловіча однотонна сірого кольору р.L 210124S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 45 см |
| Довжина виробу (см) | 67 см |
| Довжина рукава (см) | 17 см |
| Ширина по плечах (см) | 42 см |
| Напівобхват талії (см) | 45 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Склад | 50% коттон, 45% полиэстер, 5% эластан |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Модель | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
- Ціна: 309 ₴




