Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі-лофери жіночі чорного кольору р.37 178780S
Країна виробник: Україна
Виробник: SWIN
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підборів (см) | 2,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 39 |
- Ціна: 995 ₴


