Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Лосини жіночі однотонні чорного кольору р.XL-6XL 210080S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL-6XL |
| Відповідає розміру | 44-48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 37 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 62 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 95 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 90% поліестер, 10% спандекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 357 ₴





