Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піджак жіночий темно-синього кольору р.36 204420S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 36 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 49 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 35 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Склад | 97% бавовна, 3% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Піджак |
| Категорія | Для жінок |
| Розмір | 36 |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 260 ₴





