Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня-піджак жіноча однотонна чорного кольору р.L 209594S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 86 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 40 см |
| Напівобхват стегон (см) | 48 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Склад | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон сукні | А-силует |
| Колір | Чорний |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 485 ₴





