-40%


Крокси жіночі молочного кольору 206646S
454 ₴
272 ₴
- В наявності
- Код: 206646_!335629_39
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси жіночі молочного кольору р.39 206646S
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Відповідає розміру | 39 |
| Довжина устілки (см) | 25 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підборів (см) | 5 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Крокси |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 39 |
- Ціна: 272 ₴




