-40%


Крокси чоловічі чорного кольору р.40/41 173043S
479 ₴
287 ₴
- Готово до відправки
- Код: 173043_!197370_40/41
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси чоловічі чорного кольору р.40/41 173043S
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 40/41 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Довжина устілки (см) | 25,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 4 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Крокси |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал верху | Піна |
| Розмір | 40/41 |
| Склад | Павлоград |
- Ціна: 287 ₴

