Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кеди чоловічі блакитного кольору р.41 197875S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Відповідає розміру | 39,5 |
| Довжина устілки (см) | 25,2 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кеди |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Джинс |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стать | Чоловіча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 317 ₴





