Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Капці домашні жіночі бузкового кольору р.36/37 208306S
Країна виробник: Україна
Виробник: Украина
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 36/37 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Всесезонний |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38/39 |
- Ціна: 519 ₴





