
Гольф чоловічий однотонний на флісі темно-синього кольору р.48 208133S
445 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Гольф чоловічий однотонний на флісі темно-синього кольору р.48 208133S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 43 см |
| Довжина виробу (см) | 71 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
| Напівобхват талії (см) | 42 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Гольф |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Фліс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46 |
- Ціна: 445 ₴




