
Сорочка чоловіча темно-синього кольору з принтом р.M 208267S
195 ₴
- Немає в наявності
- Код: 208267_!343415_M
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сорочка чоловіча темно-синього кольору з принтом р.M 208267S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 51 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 63 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 95% коттон, 5% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 195 ₴




