-40%


Спортивний костюм жіночий напівбатальний чорного кольору р.52 207609S
1 069 ₴
641 ₴
- Готово до відправки
- Код: 207609_!340566_52
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий напівбатальний чорного кольору р.52 207609S
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 52 |
| Напівобхват грудей (см) | 61 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 49 см |
| Ширина по плечах (см) | 66 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 63 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 69 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 104 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Костюм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд костюма | Двійка |
| Застібка | Блискавка |
| Костюм складається з | Кофта; Штани |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 52 |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Склад | 80% поліестер, 20% еластан |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип коміра | Капюшон |
| Тип застібки | Блискавка |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
- Ціна: 641 ₴




