Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини чоловічі білого кольору текстиль р.42 207507S
Країна виробник: Україна
Виробник: Soloveiko
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 42 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Мокасини |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 550 ₴





