Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Калоші без задника утеплені бежевого кольору р.39/40 207340S
Країна виробник: Україна
Виробник: Tismel
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 39/40 |
| Відповідає розміру | 39-40 |
| Довжина устілки (см) | 25,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tismel |
| Вид взуття | Калоші |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Україна |
| Знімний чобіток | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38/39 |
- Ціна: 584 ₴





