Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивні штани жіночі чорного кольору р.XL-2XL 207320S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL-2XL |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 68 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Тринитка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XL-2XL |
- Ціна: 535 ₴





