Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси жіночі однотонні сірого кольору р.31 203660S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 31 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 64 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 96 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Середня посадка |
| Склад | 80% бавовна, 15% поліамід, 5% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 32" |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 1 084 ₴





