Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Куртка чоловіча демісезонна екошкіра чорного кольору р.58 207070S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 58 |
| Відповідає розміру | 52 |
| Напівобхват грудей (см) | 60 см |
| Довжина виробу (см) | 72 см |
| Довжина рукава (см) | 67 см |
| Ширина по плечах (см) | 49 см |
| Напівобхват талії (см) | 59 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 52 |
- Ціна: 1 440 ₴





